KONTAKT


PODATKI

Imperium Tax Service zajmuje się sprawami podatku dochodowego dla osób fizycznych, par, rodzin i właścicieli małych firm lub profesjonalistów. Pozwól nam zdjąć ciężar z Twoich barków! Nasza usługa polega na indywidualnym podejściu do przygotowania podatkowego.

Każde przygotowanie zeznania podatkowego i planowanie podatku dochodowego ma na celu zapewnienie, że zapłacisz najniższy możliwy podatek dozwolony przez przepisy podatkowe w tym roku i w przyszłych latach, aby Twoje aktywa mogły się rozwijać.

Osobiste zeznania podatkowe

Każda sytuacja podatkowa jest inna i wymaga starannego i kompleksowego planu. Nasze bogate doświadczenie może pomóc w dostosowaniu tradycyjnych technik na koniec roku do strategii radzenia sobie z wszelkimi niekonwencjonalnymi kwestiami, które mogą wystąpić. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Zeznania podatkowe dla firm

Współpracujemy również z Tobą przez cały rok, aby stworzyć odpowiedni plan podatkowy dla Ciebie i Twojej firmy. Właściwe planowanie jest kluczem do skutecznego i zgodnego z prawem zmniejszenia zobowiązań podatkowych, dlatego wykraczamy poza zgodność podatkową i proaktywnie zalecamy strategie oszczędzania podatku, aby zmaksymalizować dochód po opodatkowaniu. Pracujemy również konsekwentnie, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i mandatami, aby stworzyć solidny program planowania podatkowego, aby zmniejszyć obciążenie podatkowe i zatrzymać więcej ciężko zarobionych pieniędzy w kieszeni.

Zmienione zeznania podatkowe

Jeśli nie udało Ci się ubiegać o zwrot podatku, zazwyczaj masz trzy lata od daty wymagalności podatku (w tym przedłużenia) na złożenie poprawionego zeznania i ubieganie się o zwrot. Prosimy o kontakt z naszym biurem w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących poprawionych zeznań podatkowych.

Pełna reprezentacja przed IRS w przypadku audytu

Z powodzeniem reprezentowaliśmy wielu klientów przed IRS i innymi organami. Wiemy, że audyt podatkowy może być stresujący i dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować obciążenie dla Ciebie i Twojej rodziny, jeśli jesteś poddawany audytowi, najlepiej skontaktować się z nami natychmiast - nawet przed odpowiedzią na dokumenty audytowe, jeśli to możliwe. Strategiczne decyzje należy podjąć na początku procesu kontroli, aby zminimalizować jej skutki.